У Тернополі невідомий на жовтому легковику підрізав "учбове" авто і втік з місця аварії (ФОТО)

Вранці 12 жовтня на вулиці В.Великого сталася аварія. Водій мінівена жовтого кольору підрізав "учбове" авто марки "Matiz" і втік. 

В управлінні патрульної поліції в Тернопільській області повідомляють:

"Зникле авто - мінівен жовтого кольору. Пошкодження іншого авто незначні, потерпілих у аварії не було. Такі випадки, що водії залишають місце аварії трапляються часто. Як і при звичайній аварії, патрульні встановлюють всі деталі справи, на місці складають схему ДТП. Відбирають пояснення у водія авто, який є на місці".

Як повідомляє "20 хвилин", усі матеріали передають у відділ ДТП, а там займаються розшуком авто, водій якого зник з місця аварії.

За те, що водій покинув місце аварії, згідно зі статтею 124-4 КУпАП, він може заплатити штраф у розмірі 255 грн. Або йому можуть присудити громадські роботи на термін від 30 до 40 годин, або адміністративний арешт на термін від 10 до 15 діб.