"Заплатив 5 гривень і як у музеї війни побував": тернополянин про свою поїздку в міській маршрутці (ФОТО)

На тлі обговорення можливого підняття вартості за проїзд в громадському транспорті мешканці Тернополя все частіше стикаються зі збоями в його роботі. Також часто між водіями маршруток і пасажирами виникають суперечки, пов'язані з небажанням видавати останнім квитки за проїзд.

 "Їхав у маршрутці, заплатив 5 грн і ніби побував у музеї війни", - написав у соцмережі тернополянин Назар, виставивши промовисті фото обдертого салону маршрутки. - "Не знаю, про що тут казати. Просто подивіться. Ганьба".

Як повідомляє "20 хвилин", чоловік зізнався, що громадським транспортом користується рідко. Поїздка шостим маршрутом з обдертим салоном вразила його і шокувала.

"Я їхав близько 11.00 25 жовтня з Нового світу на автовокзал. Що тут ще додати. Вікна брудні, на стінах все з-під ДВП вивалюється. Ціни хочуть вищі, а нічого не міняється. Їжджу я рідко. Для мене, зізнаюсь, це був просто шок".

 Речник міськради Мар'яна Зварич роз'яснила:

"Кожна одиниця громадського транспорту перед виїздом на маршрут зобов’язана пройти технічний огляд на базовому підприємстві. Механік підприємства, при виявлені будь-яких неподалок, не має права випускати транспортний засіб на маршрутну мережу. У випадку, якщо такий транспортний засіб курсує маршрутної мережі, пасажири мають право звернутися зі скаргами в управління у справах захисту прав споживачів у Тернопільській області та в управління Укртрансбезпеки у Тернопільській області з вимогою притягнути відповідальну особу до відповідальності".

Також нагадуємо, пасажири однієї з тернопільських маршруток виявили, що водій видавав їм квитки, час друку яких різнився із часом поїздки в 6 годин.