"Працювала так важко, що відмовляли руки": тернополянка померла на заробітках в Італії (ФОТО)

В Італії раптово померла заробітчанка з України. Жінка поїхала на заробітки і померла на чужині. Близькі покійниці, що була родом із Тернопільщині, повідомляють, що на чужині вона вкрай важко працювала.

Як інформує "MyUkraine", в Італії раптово померла мешканка Тернопільщини Галина Загребельна. Причини смерті жінки наразі встановлюються.

Про трагедію йдеться в повідомленні групи Баданте Брешія (Badante di Ucraina a Brescia) в Facebook.

"Померла наша землячка з Тернопільщини — Галина Загребельна. Зі святими упокій, Христе, душу спочилої раби Твоєї Галини де немає недуги, ні смутку, ані зітхання, але вічне життя. Бо Ти єси Воскресіння, Життя і вічний Спокій, Христе, Боже наш, і Тобі славу віддаємо з Предвічним Отцем і Святим Духом нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. Вічна пам’ять, царство небесне", – йдеться у повідомленні.

Як повідомила донька померлої у facebook, що померлу жінку везуть ховати на батьківщину.