Злодіїв-гастролерів, що обкрадали квартири на Тернопільщині, затримали оперативники (ФОТО, ВІДЕО)

У Тернополі до обіду 6 квітня невідомі встигли обікрасти дві квартири. Потерпілі повідомили правоохоронцям, що злочин стався у той час, поки їх не було вдома.

Поліція встановила приблизний час злочину з 9:00 до 14:00. Під час розслідування стало відомо, що злодії спочатку продзвонювали квартири, а потім, шляхом підбору ключа, заходили до середини. Брали лише малогабаритну побутову техніку, гроші та коштовності.

Лише з однієї квартири крадії винесли речей на 300 тисяч гривень.

Під час розшуку тернопільські оперативники встановили ймовірних підозрюваних, а також транспорт, на якому вони пересуваються. Затримати їх вдалося у сусідньому районі – на Кременеччині. Саме там підозрювані планували вчинити ще одну крадіжку.

Як повідомляють в поліції, дану групу осіб-гастролерів оперативники відпрацьовували впродовж кількох місяців

Допомагали зупинити злочинців бійці спецпідрозділу КОРД. Усе відбувалося під процесуальним керівництвом окружної прокуратури.

Злодії – двоє раніше судимих жителів Хмельницької області, 1988 та 1991 років народження. Третій чоловік, виконував роль водія. Крадені речі у них вилучили.

Чоловіків затримали згідно статті 208 КПК. Вирішується питання про оголошення їм підозри за частиною 3 та 4 статті 185 ККУ й обрання міри запобіжного заходу.

Триває слідство.