У Тернополі затримали "закладника", який щодня робив до 200 закладок PVP-наркотиків, працюючи одразу на кілька інтернет-магазинів.
Злочинну діяльність виявили оперативники управління боротьби з наркозлочинністю спільно з Службою безпеки України та фахівцями з кримінального аналізу. Затриманий — житель міста Збараж, який розповсюджував наркотичні речовини не лише у Тернополі, а й на території всієї області.
За попередньою інформацією, чоловік мав чіткий графік "роботи" і здійснював до 200 закладок на добу. Він отримував координати через зашифровані канали зв'язку, після чого розкладав наркотики у схованки та повідомляв про це "роботодавцям".
Правоохоронці провели обшуки за місцем проживання підозрюваного та вилучили речові докази, включно з телефонами, упаковкою для фасування та партією наркотиків, готових до розповсюдження.
Наразі триває досудове розслідування. Встановлюються особи, причетні до організації наркобізнесу в регіоні.
Поліція закликає громадян бути пильними та повідомляти про підозрілих осіб або діяльність, що може бути пов'язана з незаконним обігом наркотиків.