За нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження 38-річному харків’янину загрожує до восьми років позбавлення волі.
Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Тернопільської області .
Подія сталася в одній з лікарень обласного центру, де проходять лікування потерпілий та зловмисник. Конфлікт між чоловіками виник через борг.
На лінію 102 надійшло повідомлення про те, що на території медичного закладу один пацієнт наніс тілесне ушкодження іншому. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.
За попередніми даними, між 38-річним харків’янином та 24-річним уродженцем Житомирської області виник конфлікт через неповернені гроші. З’ясовувати стосунки чоловіки взялися у лікарняному ліфті. В якийсь момент харків’янин вдарив ножем опонента, спричинивши проникаюче поранення черевної порожнини.