Про ланцюг, яким перекрили в’їзд авто до двору, де розташована центральна поліклініка, написав у Фейсбуці тернополянин Юрко Кулик.
Він звернув увагу, що важкохворим та людям з інвалідністю важко потрапити через це в заклад.
Хто ж доставляє пацієнтів на авто, змушений створювати чималі незручності для інших учасників руху.
"Про безбар’єрність у лікарнях Тернополя. Щоб висадити з машини 84-річну пацієнтку, треба спершу перекрити рух на одній смузі. Бо на в’їзді... ланцюг", – написав під оприлюдненими фото Юрко Кулик.
Активіст, член Рада безбар’єрності при ОВА у Тернопільська обласна державна адміністрація Тарас Хоміцький, який пересувається на колісному кріслі, в коментарях зауважив, що це найгірший медичний заклад для людей з інвалідністю.
"Сама гірша поліклініка в плані доступності для маломобільних людей в Тернополі. Я там був один раз. Зручностей ніяких. Недопандус на вході, сходи, тому мене тягли по сходах", –описав пережиті жахіття Тарас Хоміцький.
В коментарях під дописом інші тернополяни теж критикують перешкоду.