Дороги плавляться: вантажівкам забороняють їздити Тернопільщиною

На Тернопільщині через спекотну погоду тимчасово обмежують рух великовантажного транспорту.

Як повідомляє Патрульна поліція Тернопільської області, з 13:00 на дорогах області починає діяти тепловий режим. Він запроваджується, коли температура перевищує +28°C.

Під обмеження підпадають вантажівки вагою понад 24 тонни та транспорт із навантаженням на вісь понад 7 тонн.

Водіям рекомендують перечекати спеку на спеціальних стоянках або біля об’єктів дорожнього сервісу. Контроль за дотриманням правил здійснює патрульна поліція.