Українським водіям після невдалої спроби скласти іспит на посвідчення дозволена повторна реєстрація виключно через 11 днів.
Як повідомляє "РадіоТрек", це правило стосується як теоретичного, так і практичного іспиту.
Такий термін передбачений для того, щоб кандидати могли додатково підготуватися:
- якщо не склали теорію — варто повторити правила дорожнього руху;
- якщо не пройшли практику — рекомендується взяти додаткові уроки водіння.
Як записатися на повторний іспит
Записатися можна:
- через Е-кабінет водія — до 21 дня наперед;
- у сервісних центрах МВС — за принципом "день у день", якщо є вільні місця.
Для складання іспиту необхідно мати всі потрібні документи.