Рятувальники Тернопільщини разом із колегами з Івано-Франківської області продовжують пошуки 13-річного хлопця, який зник поблизу річки Дністер у місті Галич.
Як повідомили у ДСНС, ввечері 22 червня до Служби порятунку надійшла інформація від поліції про зникнення неповнолітнього 2013 року народження. За попередніми даними, близько 13:00 хлопець перебував на березі Дністра разом зі своїм однолітком, після чого додому не повернувся.
До пошуково-рятувальної операції залучили рятувальників, водолазів, гірських рятувальників, психолога ДСНС, працівників поліції та місцевих жителів. Для обстеження місцевості та акваторії річки використовують безпілотники.