"Без цієї дії гроші більше не зарахують": з 26 червня запрацюють нові правила поповнення карток через термінали

Запроваджують нові правила внесення готівки через платіжні термінали самообслуговування з 26 червня: тепер стане обов’язковим підтвердження номера мобільного телефону.

Як повідомляє "РадіоТрек", перед проведенням переказу користувачеві потрібно буде вказати свій номер.

Після цього на телефон надійде SMS із одноразовим кодом або система повідомить його під час автоматичного дзвінка. Лише після введення цього коду операцію буде завершено.

Також зміняться вимоги до квитанцій. У них відтепер зазначатиметься повний номер телефону, який використовувався для підтвердження платежу.

Водночас нововведення торкнуться не всіх операцій. Як і раніше, без додаткової перевірки можна буде оплачувати комунальні послуги, податки, купувати транспортні квитки та поповнювати транспортні картки.

Без підтвердження також дозволять поповнювати мобільний рахунок, але лише в межах 500 гривень на місяць для одного номера. Після перевищення цього ліміту введення одноразового пароля стане обов'язковим.

У Національному банку пояснюють, що нові вимоги запроваджують для зменшення кількості анонімних фінансових операцій.

Після набуття чинності змін кожне внесення готівки через термінал буде прив'язане до конкретного номера телефону.