У Скалатській комунальній районній лікарні розповіли про випадок крадіжки квітів, які нещодавно були висаджені на території закладу.
Як зазначають на фейсбук-сторінці медзакладу, клумби облаштовували для покращення зовнішнього вигляду території та створення затишної атмосфери для пацієнтів, відвідувачів і медичного персоналу. Проте результати чужої праці не всі оцінили належним чином.
За інформацією адміністрації медзакладу, невідомий викрав висаджені квіти. Інцидент потрапив у поле зору камер відеоспостереження, а особу правопорушника вже вдалося встановити.
У лікарні вирішили дати людині шанс добровільно визнати свою провину та попросити вибачення.