23 роки тому, 24 серпня 1991 року, Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення незалежності України.
Занадто багато тривожних подій відбулося за останній рік, однак єдність народу нашої країни в черговий раз довела торжество правди і добра над злом, яке не може перемогти гордий український дух, залишений у спадок славними предками.
Сьогодні наша країна йде шляхом боротьби за вільний національний розвиток і європейську інтеграцію, утвердження демократичного суспільства, духовного і культурного оновлення, забезпечення мирного і гідного життя нинішньому й прийдешньому поколінням.
Редакція 0352.ua бажає Вам міцного здоров'я, добра, родинного затишку, невичерпної життєвої енергії та оптимізму, успішної реалізації творчих ініціатив, вагомих успіхів і звершень у всіх благородних починаннях задля великої мети — економічного розвитку України, добробуту її народу.