Двоє дітей з України вижили в авіакатастрофі

Двоє українських дітей вижили в авіакатастрофі в Карелії! Про це повідомили в прес-службі Уповноваженого при Президентові Російської Федерації з прав дитини Павла Астахова.

«Серед 52 осіб, які перебували на борту, було четверо дітей. Двоє загинули (Георгій Осипов 1996 року народження, Симонова Єлизавета 1999 року народження). Вижили брат і сестра Антон і Анастасія ТЕРЬОХІНИ – громадяни України.

Як повідомив радник глави Республіки Карелія з прав дитини Володимир Югансон, хлопчик нетранспортабельний і зараз перебуває в республіканській дитячій лікарні. Анастасію ж відправлено на лікування до Москви. Мама дітей загинула», - йдеться в повідомленні.Як повідомляв УНІАН, пізно увечері 20 червня літак Ту-134, який прямував за маршрутом Домодєдово - Петрозаводськ, упав під час заходження на посадку. Загинули 44 людини, 8 постраждали. Серед загиблих двоє громадян України.