Яким може бути Тернопіль чи яким його бачить молодь? (фото)

Яким може бути Тернопіль чи яким його бачить молодь – дізнатись про це можна на виставці робіт студентів-архітекторів та дизайнерів в Українському домі «Перемога».

Так,  водночас дві виставки, приурочених до Дня міста, відкрили у «Перемозі» сьогодні, 28 серпня – тут є проекти тернопільського вокзалу, спортивних комплексів, ландшафтні роботи, роботи із сірників – замки, стадіони майстра Мар’яна Вархоліка. Також діє виставка фото зроблених під час «Революції гідності».

Куратором виставки робіт  студентів-дизайнерів та студентів-архітекторів став головний архітектор міста Василь Бесага, пише 20хвилин. На виставці, за його словам, представлені роботи студентів  університету «Україна», Тернопільського педуніверситету, і навіть Львівського політеху.-Значну увагу організатори виставки присвятили і координатору  та власне автору другої виставки – Мар’яну Вархоліку. Як повідомив Олександр Смик, управління культури вже знайшло людину, яка допоможе  у створенні бібліотеки-музею приватних колекцій. У ній  колекція Мар’яна буде першою і постійно діючою. - Тут  представлені нові моделі, але я працюю все таки більше із архітектурою Тернополя, - розповів він. - Тому більшість робіт представлені такими, якими вони виглядали 50-60 років тому. Це більшість таких об’єктів. Але є роботи новіші. У всі свою роботи я вкладаю частинку себе і надаю багато своїх деталей  до дизайну, які б відрізняли таки мої роботи. Тут представлено 24 роботи, але це – не всі.Так, побачити на виставці  можна мініатюрні сірникові копії трьох замків Тернопільщини – це Тернопільський замок, Збаразький, Бережанський. Представлено три барельєфні картини – зокрема  залізничний вокза таким, яким він був 60-70 років тому та інше.-  Представлені гітари, стадіони до Євро 2012, які минулого року виставляв, - каже майстер. -Зараз працюю  над  створенням найбільшої барельєфної картина України – це наша Катедра. Вона вже зроблена на 50-60%, найближчим  часом її представимо. Також зробив  третю школу, яку я закінчив, але нині не зміг її представити. Переглянути роботи у «Перемозі» можна буде упродовж 20 днів.