• Головна
  • Бомонд міста побував на Тернопільських днях моди (ФОТО)
21:10, 27 жовтня 2012 р.

Бомонд міста побував на Тернопільських днях моди (ФОТО)

У Тернополі сьогодні відбулися  Тернопільські дні моди. 17 дизайнерів України представили тернополянам свої колекції.

Захід відбувся в Українському домі “Перемога”. Зал був повним. За словами організаторів, продалися усі квитки. Ще два дні тому не було жодного квитка.

У розмові з кореспондентом 0352.com.ua координатор модних днів Марія Гудима розповіла, що вона задоволена результатом. Каже, що бажаючих дизайнерів брати участь у Тернопільських днях моди дуже багато.

– Сьогодні були представлені колекції у народному, молодіжному стилях, вечірні костюми, ексклюзивний одяг. Багато людей надсилають заявки. Ми не хочемо відмовляти бажаючим брати участь у нашому заході. Тому  вирішили, що треба змінити формат. Плануємо зробити  покази одягу декілька днів. І обов’язково зробимо і студентський показ.

За словами організаторів, наступні Тернопільські дні моди відбудуться навесні.

Бомонд міста побував на Тернопільських днях моди (ФОТО), фото-1
Бомонд міста побував на Тернопільських днях моди (ФОТО), фото-2
Бомонд міста побував на Тернопільських днях моди (ФОТО), фото-3
Бомонд міста побував на Тернопільських днях моди (ФОТО), фото-4
Бомонд міста побував на Тернопільських днях моди (ФОТО), фото-5

 DSCF9119

 DSCF9142

 DSCF9258

Бомонд міста побував на Тернопільських днях моди (ФОТО), фото-6

 DSCF9159

 DSCF9228

 DSCF9229

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...