Вибір спального гарнітура – це надзвичайно відповідальне завдання, особливо, якщо ви є власником невеликої спальні. Перед тим, як приступити до вибору меблів слід подбати про правильніий вибір моделі, яка дозволить візуально збільшити межі простору. Для обробки основних поверхонь слід вибрати нейтральні світлі тони, які додадуть простору в невелике приміщення. При виборі гарнітури для спальні слід орієнтуватися на наявне оздоблення спальні. Простір буде здаватися більше і світліше. Якщо колір фасадів меблів буде на 2-3 тони темніше обробки стелі і на 2-3 тони світліше підлогового покриття.

Великий вибір спальних гарнітурів можна знайти на https://4mebel.com.ua/c30-garnitur

Візуально збільшити площу спальні допоможе і правильне розташування елементів гарнітура в кімнаті.

Розміщення меблів у невеликій спальні

При розташуванні елементів інтер'єру слід виконувати певні правила:

- не можна захаращувати вхід;

- кімната буде здаватися просторіше, якщо на протилежній від дверей стіні буде розміщений мінімум меблів;

- не можна використовувати надто темні меблі в інтер'єрі маленької спальні;

- хороше освітлення візуально збільшить простір;

- якщо фасади гарнітура будуть мати дзеркальні вставки або вертикальний орнамент, то це також дозволить збільшити простір невеликої кімнати;

- велика кількість текстилю в інтер'єрі буде візуально зменшувати простір;

- неприпустимо використовувати для декорування стін кімнати занадто великі картини або постери, найкраще обмежитися 2-3 фотографіями, які мають середній розмір (не більше аркуша А4).

Приклади гармонійного поєднання обробки основних поверхонь маленької спальні з предметами інтер'єру можна подивитися на фото на нашому сайті.

Чим слід керуватися при виборі гарнітури для спальні?

Спальні гарнітури для маленьких спалень повинні бути максимально простими, тобто до їх складу не повинні входити зайві і непотрібні в спальні предмети, наприклад, книжкові полиці, стелажі, стільці та інші. До складу найбільш простих моделей входять найбільш необхідні елементи, до яких відноситься шафа або комод, тумбочка і ліжко.

Порада: якщо перерахованих вище предметів вам здається недостатньо, то розбавити інтер'єр можна за допомогою туалетного столика, підлогового світильники (торшери) або стелажа з книгами.

Якщо спальня занадто маленька, то надто громіздка ліжко буде виглядати неорганічно, в той же час, якщо ви не можете обмежитися полуторним ліжком, то спальне місце слід розташувати на подіумі, нижні відсіки якого будуть вбудовані додаткові місця для зберігання білизни.