Кожен, хто збирається купити нові меблі в кухню, задається питанням, а який колір краще вибрати? Так насправді виробники сьогодні пропонують широкий асортимент меблів різних відтінків, і дуже важко буває правильно вибрати той, що сподобається всім домочадцям. Виробник меблів на замовлення https://mik-mebel.com/uk/ пропонує всі відтінки меблів і може оригінально комбінувати відразу кілька, ось наприклад, ефектно виглядає кухня в чорно-червоному кольорі.

Модні кольори кухонь

Кухні світлого дерева поступово відходять у минуле, а їм на зміну приходять більш темні кольори, наближені до насичено коричневого і навіть чорного. Фасади з темного дерева підкреслять виразність фасадів кухні і красу навколишнього інтер'єру. Кольори кухні можна поєднати - верхні шафи кухні зазвичай роблять світлого кольору, нижні темного коричневого або чорного кольору. Популярні також бежеві кухні - вони практичні, але в той же час стильно і гармонійно виглядають. Ефектним доповненням для таких гарнітурів стануть елементи зі скла - скляні фасади для кухонних шаф зараз дуже популярні.

Найактуальніші сьогодні кольору в дизайні кухні - білий, сірий, коричневий і безліч його відтінків. Ці кольори тріумфально крокують і по модним меблевим подіумах, і вельми популярні серед дизайнерів меблів.

Білосніжна кухня – це актуально будь-коли. Такий колір довго буде лишатися гарним фоном для яскравих акцентів. За допомогою коричневого кольору і його відтінків можна зробити інтер'єр білої кухні більш теплим.

Сіра кухня активно набирає популярність і сьогодні часто використовується в дизайні замість білого кольору, як основного. З сірим кольором прекрасно поєднуються багато забарвлення: помаранчевий, коричневий, рожевий, бежевий, червоний.

Коричневі кухні і кухні кольору венге, бежеві кухні - кольору природи прекрасно підходять для оформлення кухні.

Бузкові, зелені, жовті, помаранчеві кухні - для віддають перевагу яскраві фарби в своєму інтер'єрі.

Помітні візерунки на шпалерах, текстилі і декорі – це відображення іншого модного тренду: різнобарв'я відтінків і яскравих фарб - такі кольори підійдуть для любителів яскравих і помітних інтер'єрів.

Якщо ви віддаєте перевагу більш спокійну атмосферу, дизайнери пропонують в оформленні однотонної кухні додати кілька відтінків основного тону в навколишній інтер'єр. При бажанні можливо добавити яскравих ноток: текстиль яскравим візерунком, тарілки на стінах з фантазійними узорами перетворять будь-який інтер'єр.