Ви плануєте придбати помешкання на первинному ринку і вже навіть обрали будинок, який вас стовідсотково влаштовує? А чи задумувались ви про поверх, на якому буде розташоване ваше нове житло? Якщо ви вирішили купити квартиру в Івано-Франківську в новобудові, ціна на неї залежатиме не лише від площі, а й від поверху. Плануєте переїхати в місто Івано-Франківськ? Ціни на квартири нового зразка від будівельної компанії «МЖК Експрес-24» приємно здивують вас!

Перший поверх

Попри те, що квартири на першому поверсі зазвичай мають дещо менший попит, аніж розташовані вище помешкання, такі оселі мають і ряд переваг. Якщо ви розцінюєте квартиру як інвестицію, придбання квадратних метрів на першому поверсі може бути більш вигідним, ніж на інших, адже згодом ви зможете перепродати таке житло під бізнес – магазин, кав’ярню, салон краси тощо.

Крім того, перший поверх – це оптимальний варіант для літніх людей в разі планового ремонту ліфта або вимкнення електроенергії. Також, саме мешканці цього поверху першими матимуть змогу покинути будинок в разі стихійного лиха чи пожежі.

Середні поверхи

Саме ці поверхи користуються найбільшою популярністю, і на це є декілька причин. Насамперед в таких квартирах ніколи не буває сирості від розташованих під будинком підвалів, а також проблем з можливим протіканням даху, як це іноді трапляється на останньому поверсі. Крім того, мешканцям квартир на середніх поверхах не треба буде встановлювати решітки, що захищають від квартирних злодіїв.

Останні поверхи

Квартири на останніх поверхах будинків часто не хочуть купувати через можливі проблеми з дахом. Але це актуально скоріше для старих будинків, адже в нових об’єктах, зокрема в новобудовах від будівельної компанії «МЖК Експрес-24» є так званий технічний поверх, який убезпечить мешканців горішнього поверху від можливих затікань. Натомість ви отримаєте кілька суттєвих плюсів, а саме:

  • неповторний краєвид;

  • відсутність мух та комарів, які не здатні долати такі відстані;

  • відсутність сторонніх звуків та гамору вулиці, які не долітають до найвищих поверхів.

Квартири в Івано-Франківську від «МЖК Експрес-24»

Тож, якщо ви прагнете купити квартиру в Івано-Франківську на зручному для вас поверсі, зв’яжіться з менеджером будівельної компанії «МЖК Експрес-24» та дізнайтесь, як здійснити купівлю квартири за тел. +38 050 433 14 03, +380 (342) 77-60-27. Будівельна компанія "МЖК Експрес-24" продовжує зведення та продаж квартир в житловому комплексі в центрі міста біля парку Шевченка та еко-квартир в ЖК MILLENNIUM ECO APARTMENTS. А тому гарний краєвид і чисте повітря ви отримаєте як приємний бонус до квадратних метрів.