Урочисті події та свята наповнюють наше життя цікавими моментами, про які ми згадуємо із ностальгією. Привітання із іменинами та днем народження друзів чи колег не може минути без подарунку чудового букету квітів, який принесе чимало позитиву та радості. Обираючи чарівний букет Ви даруєте відмінні враження, які збережуть у пам’яті світлі події урочистого свята. Купити квіти та подарувати незабутні враження варто саме у професіоналів своєї справи, які виконають чудовий букет особливої тематики. Будучи не повторним, букет кутів від флористів Delivery flower стане справжнім шедевром та подарує шаром оригінальності та стилю. Звичайно Ви можете купити букет на ринку чи у квітковому магазині, але купуючи квіти у Delivery flower Ви можете розраховувати на виконання високоякісного букету, який подарує незабутні враження. У силу активного способу життя, доволі часто виникає ситуація, коли практично не вистачає часу на вибір оригінального букету. В такому випадку знадобиться доставка квітів, яка буде виконана вчасно та без затримок. Оберіть бажаний букет квітів та подаруйте незабутні враження.

Замовивши доставку квітів Вам не варто витрачати час на вибір букету та його купівлю. Цілком реально купити квіти не виходячи із дому чи офісу. Оберіть ідеальний букет певної тематики. Зробити це доволі просто, адже варто обрати бажану категорію, де розташований широкий асортимент букетів різного стилю виконання та на різний смак. Обравши бажаний букет, додайте його до корзини та заповніть дані у контактній формі. Для зручності замовте послугу доставка квітів та очікуйте на дзвінок менеджера з продажів, який, зателефонувавши, уточнить умови замовлення та час виконання. Доставка квітів буде виконана вчасно та без затримок, тому Ви можете розраховувати на відмінний сервіс обслуговування.

Правила виконання доставки квітів

Для замовлення послуги «доставка квітів» варто заповнити усі поля контактної форми, адже від повноти наданої інформації можна швидко визначити час виконання замовлення. Обов’язковими полями для заповнення є номер Вашого телефону та ім’я. Також Ви можете замовити виконання доставки квітів на власну адресу, або ж виконати приємний подарунок для винуватиці свята, замовивши доставку квітів за адресою отримувача. Вкажіть номер телефонну отримувача, аби подарунок був подарований у зручний на це час. Якщо Ви відзначите галочкою послугу «смс-інформування» Ви отримаєте повідомлення про вручення. Також доволі приємно отримати у подарунок чудовий букет, разом із щирими привітаннями, які можна залишити у графі «коментарі». Флористи компанії перенесуть чудові вітання на відкритку, розмістивши її на видному місці букету. Доставка квітів може бути виконана за певних умов:

Доставка квітів здійснюється по м. Львову та Львівській області.

Вартість доставки квітів у Брюховичі, Рясне 1, Рясне 2, Винники, Скнилів, Малехів, Дубляни, Сокільники, Солонку, Зубру, Зимну Воду та інші наближені населенні пункти обговорюється індивідуально.

Вартість доставки квітів до 10-00 та після 20-00 обговорюється індивідуально.

Мінімальна сума замовлення по Львову складає 400 грн. без врахування вартості доставки.

Вартість доставки квітів за визначеною годиною становить 100 грн.

Виконання замовлення здійснюється протягом трьох годин від моменту оплати.

Доставка квітів з дня на день виконується при оплаті замовлення до 16-00.

При виборі букету варто звертатись до професіоналів своєї справи, які рекомендуватимуть чудові та стильні букети. Адже термін збереження квіті у свіжості залежить не тільки від умов зберігання , а й від влучності поєднання квіті у композиції. Бажаємо приємних святкувань!