Дитячі майданчики від ІнтерАтлетика

Часи, коли дитячий майданчик вважався елементом розкоші, доступним виключно дитячим садкам, школам та спортивним секціям, де малюки могли гратися лише у строго відведений час, залишились позаду. Тепер майже кожна прибудинкова територія обладнана якщо не цілим «містечком» для ігор, то гойдалками, турніками і всілякими драбинками точно. І безсумнівно, кожен помічав, що таке місце завжди переповнене дітлахами: біля гірок шикуються черги охочих, гойдалки теж не встигають звільнятися. Висновок один – діти у захваті від такого дозвілля, адже тут вони грають, знайомляться з навколишнім світом, розвиваються, спілкуються між собою, зміцнюють здоров'я та імунітет.

Але, як бути, коли ігрового майданчика у дворі немає? Обладнати його власними зусиллями! Якщо ви вирішили урізноманітнити розваги маленьких непосид, спрямувавши невгамовну підростаючу енергію в правильне русло – залишилось обрати зручне, функціональне, зносостійке і, головне, безпечне обладнання для дитячих майданчиків.

Головні критерії вибору дитячого майданчика

Погодьтеся, граючись з дітьми на майданчиках, ми нечасто замислюємося про такі важливі деталі, як екологічність матеріалів, їх міцність та якість з'єднань. І тільки в тому випадку, коли улюблене чадо приходить з подряпинами чи розірваним одягом, помічаємо недосконалості. Тому вибір правильного обладнання – справа нелегка і відповідальна. Щоб спокійно обрати краще, врахувати всі деталі і купити дитячий майданчик високої якості, краще за все познайомитися з пропозиціями провідних інтернет-магазинів і зупинитися на тих, які дозволяють подивитися і провести "тест-драйв" виробів наживо.

Різновиди дитячих ігрових майданчиків

Перед облаштуванням території радимо оцінити її площу, а потім, відштовхуючись від побажань батьків з дітьми, обрати один із варіантів:

  • дитячі ігрові комплекси - складаються із безлічі ігрових елементів, серед яких: гойдалки, каруселі, гірки, замки, будиночки, драбинки, турніки тощо. Вони дозволяють дітям в ігровій формі розвиватися розумово та фізично;
  • спортивні комплекси підійдуть для підростаючого покоління віком від 5-6 років, для яких більш важливим є фізичний розвиток організму. Серед обладнання – переважно гімнастичні кільця, канати, сходи і т.д.;
  • ігрове обладнання для дітей з обмеженими можливостями – виготовлене для малюків, які мають особливі потреби.
  • окремі ігрові елементи – представлені здебільшого пісочницями, гірками, каруселями, бесідками та іншим. Їх можна комбінувати одне з одним.

На що звертати увагу в першу чергу?

Обладнуючи майданчик, перш за все враховуйте такі моменти:

  • дитячі майданчики від виробника повинні мати сертифікати якості і фабричне маркування;
  • матеріали, які використовувались у виробництві, повинні бути екологічно чистими, а також стійкими до погодних умов і механічних пошкоджень;
  • несучі металеві елементи повинні мати антикорозійне покриття;
  • поверхня виробу має бути гладкою, а кути – округленими.

Подбайте про те, щоб ваші діти зростали в найкращих умовах!