Важко уявити сучасний парк або садову ділянку без якісної лавки, на яку можна присісти та відпочити. В інтернет-магазині «Конкрейт груп» представлений широкий вибір класичних та оригінальних лавок від Ukfreewell. На сайті http://ukfreewell.com.ua/lavki-stoly-stulja-ulichnye.html можна замовити садово-паркову лавку зі спинкою та без, з декоративними кованими елементами. Оформлення замовлення не забере більше кількох хвилин. А доставку можна замовити в будь-який регіон України.

Особливості лавок

Конструкція садово-паркової лавки може бути розбірною або нерозбірною. Розбірні моделі можуть швидше, аніж нерозбірні, піддаватися корозії. Також вони поступаються міцністю нерозбірним конструкціям. Натомість їх набагато легше транспортувати.

Конструкція лавки складається з каркасу та сидіння. Каркас – це зварний елемент, до якого кріпиться сидіння. Найчастіше садово-паркові лавки мають дерев’яні сидіння. Хоча також попитом користуються металеві (з профілю чи перфорованого листа) або пластикові. Дерев’яні сидіння добре зберігають природну теплоту, не нагріваються на сонці (на відміну від металевих). Для виготовлення сидінь використовують масив дуба, ясена, липи, сосни. Ясен та дуб чи не найкраще підходять для садових меблів, які постійно стоять на вулиці, тому що ці породи належать до твердих.

Конструкцією вуличної лавки може бути передбачено ще одне чи два кашпо. Також лавка може бути кутовою. Виробники пропонують можливість придбати основний модуль, який з часом можна буде розширювати. 

Укрфрівел пропонує лавки з різним дизайном – ковані декоративні елементи можуть прикрашати підлокітники, ніжки або спинку. 

Захисно-декоративне покриття

Аби захистити металічні елементи вуличних лавок від негативного впливу атмосферних опадів, їх грунтують та фарбують порошковою фарбою. Конструкції з нержавіючої сталі навіть без фарби довгий час можуть зберігати естетичний зовнішній вигляд.

Для захисту дерев’яних елементів від вологи та ультрафіолетового випромінювання їх просочують спеціальною декоративно-захисною речовиною або мінеральною олією. Пропитки проникають глибоко в пори дерева та не створюють на його поверхні схожої на лакову плівки, що могла б тріскатися або відшаровуватися. Оброблена деревина отримує насичений матовий відтінок, на ній добре помітна структура дерева. Рідина для просочування може бути безбарвною та кольоровою, у її складі можуть бути багатофункціональні викосокосортні смоли, пігменти та допоміжні речовини.

Як установлюють лавки

Садово-паркові лавки Укфрівел можна встановлювати кількома способами:

  • прикріпити до бетонної поверхні дюбелем або анкером. Такий варіант підходить, якщо лавка встановлюється вже на готове бетонне покриття;

  • забетонувати ніжки лавки на глибину промерзання в ґрунт. Це антивандальний тип кріплення;

  • просто поставити на рівній поверхні. Цей спосіб підходить лише для ділянок, що охороняються.

«Конкрейт груп»: чому варто зробити замовлення на вуличну лавку саме в цьому інтернет-магазині?

  • Великий вибір якісних лавок від перевірених виробників.

  • Можливість отримати консультацію менеджера за телефоном.

  • Можна придбати товар за наявності або замовити його виготовлення за індивідуальними параметрами.

  • Готівковий та безготівковий розрахунок.

  • Оформлення замовлення всього в кілька кліків.