Комп'ютери міцно увійшли в наше повсякденне життя - як в ділову, так і приватну. Отже, потрібні особливі меблі для їх розміщення і комфортної роботи за ними.

На які параметри при виборі комп'ютерного столу потрібно звертати увагу в першу чергу?

Є обов'язкові правила, а є «другорядні», які забезпечать вам не лише максимальний комфорт, а й збереження здоров'я. Мова йде про:

  • Нормальний зір;
  • Правильній поставі хребта;
  • Відсутності болю в спині.

Як правильно вибирати комп'ютерний стіл?

Він повинен органічно вписатися в приміщення, будь то житлова кімната, приватний кабінет або офісне приміщення. Але дизайнерські характеристики - це другорядні показники. В першу чергу потрібно приділити увагу технічним характеристикам столу.

1. Якщо мова йде про стаціонарний комп'ютер, ширина стільниці повинна бути не менше 800 мм. Це забезпечить розміщення монітора на достатній відстані від очей.

2. Зручні моделі зі спеціальною надбудовою для монітора і висувною полицею для розміщення клавіатури. В результаті монітор буде встановлений під правильним кутом зору, а рукам буде зручно при роботі.

3. Висувна підставка під системний блок дозволить зручно його розміщувати, забезпечуючи вільну вентиляцію і доступ до необхідних гнізд, входів / виходів, розташованих на блоці.

4. Додаткові надбудови збільшують експлуатаційні переваги моделей. Зручні окремі полки для колонок, клавіатури і мишки.

Порівняльний аналіз моделей

Існують прямолінійні і кутові комп'ютерні столи. Перші моделі більше за габаритами, у чому є деяка перевага: при роботі руки можуть бути розташовані в будь-якому зручному положенні. Столи без висувної полиці для клавіатури оснащуються більшої стільницею. При цьому немає небезпеки, що вона зламається при зайвому натисканні або неакуратному висунення, як полку.

Кутові столи більш компактні за габаритами і всі надбудови знаходяться в зоні легкої доступності. Зручно для роботи, особливо якщо на стільниці розміщений ноутбук. Моделі з надбудованими невеликими стелажами і відкритими полицями для розміщення периферійної оргтехніки дозволяють перетворити робоче місце в міні-офіс.

Щоб визначитися - який варіант для вас оптимальний, зайдіть на сайт https://mebshop.kiev.ua/uk/mebel/komputernie_stoli.  Прочитайте опис техніко-експлуатаційних характеристик моделей в каталозі магазина Mebshop.kiev.ua. Тут настільки різноманітні пропозиції, що легко підібрати зразок, повністю відповідний конкретним вимогам.