Компанія Київстар, сумісно з Microsoft, пропонує клієнтам послугу хмарної платформи Microsoft Azure. Завдяки цьому сервісу користувачі з усього світу мають можливість розробляти і зберігати дані на віддалених серверах, а також використовувати доступну обчислювальну потужність для своїх проєктів. Ми запитали експертів національного оператора, як платформа працює в Україні та в чому переваги партнерського сервісу Azure Stack with Kyivstar. Подробиці в нашому материалі.

Як працює хмарна платформа Azure Stack в Україні

Раніше доступ українського бізнесу до платформи Azure Stack ускладнювався тим, що в нашій країні не було дата-центру хмари. Це означало, що вся обробка і зберігання інформації здійснювались на обладнанні, яке знаходиться за межами України. Для деяких компаній цей параметр не був критичним. Але ті підприємства, які працюють з персональними даними українців, згідно з чинним законом повинні забезпечувати зберігання і обробку інформації на території власної держави. Це правило дуже обмежувало роботу.

Однак національний мобільний оператор Київстар знайшов ідеальне рішення для українського бізнесу. На базі власної інфраструктури компанія запустила гібридну хмару, що відкриває повний доступ до глобальної мережі Azure. Сюди входять такі можливості:

  • Розробка додатків.
  • Адміністрування сайтів і баз даних.
  • Обробка даних з Big Data.
  • Тестування програмного забезпечення тощо.

Головний плюс для бізнесу в тому, що угода укладається з компанією Київстар, тому збереження всіх необхідних даних здійснюється в дата-центрі оператора. Підключитися до нього можуть як бізнес-клієнти Київстар, так і офіційно зареєстровані юридичні особи.

Платформа Azure Stack: чому варто використовувати

Окрім повної відповідності Azure Stack від Київстар українському законодавству, сервісу має ще кілька важливих плюсів, про які обов'язково варто згадати:

  • Проста і зрозуміла тарифікація. Оператор передбачив кілька тарифів під різні завдання.
  • Можливість розширити виділену потужність.
  • Просте фінансове адміністрування. Взаєморозрахунки з українською компанією вести зручніше і простіше.
  • Власна мережева інфраструктура. Київстар є одним з найбільших інтернет-провайдерів і має велике покриття в країні. У своїх мережах він може забезпечити пріоритет для з'єднань з Azure, а тому буде видавати максимально можливу швидкість для зручної роботи.
  • Цілодобова технічна підтримка від українських фахівців та Microsoft.

Авжеж, це не всі перелічені переваги роботи з хмарною платформою Azure Stack. Ще більше корисної інформації про продукт та інструкції для розробників можна вивчити за посиланням: https://kyivstar.ua/uk/business/products/azure.

Платформа Azure Stack: тарифи на хмарний сервіс

Вартість підключення Azure Stack від Київстар досить демократична. Клієнти можуть вибрати кілька варіантів:

  • Операційних систем.
  • Об’ємів дисків.
  • Обчислювальних ядер.
  • Оперативної пам'яті.

Залежно від обраних опцій і вираховується ціна. Наприклад, тариф на диск з 50 Гб на базі операційної системи Linux Server, одним ядром та 3.5 Гб оперативної пам'яті коштуватиме 1100 грн на місяць.

Замовити послугу можна на офіційному сайті Київстар через спеціальну форму або зв’язавшись зі спеціалістами компанії за коротким номером 473. Вдалого користування!