Кулінарні традиції та смаки постійно змінюються. З розвитком технологій та появою можливості вільно подорожувати по різних куточках планети ці процеси значно активізувалися. Під час відпочинку українці куштують особливі страви національних кухонь, дізнаються рецепти і намагаються приготувати їх вдома. Найсмачніші варіанти набувають популярності і стають новою традицією національної кухні.

Саме так відбулося з мафінами та донатс. Популярні види американських ласощів швидко здобули популярність в Україні і користуються високим попитом. Є пекарні, що готують пончики та кекси за класичними чи авторськими рецептами самостійно. Але для фаст-фуду такий варіант недоцільний. Він не відповідає концепції закладів, що базується на швидкому обслуговуванні клієнтів.

Де придбати напівфабрикати донатів та мафінів

Важливо вибрати надійного постачальника. Експерти радять оцінювати виробників за кільком критеріями:

  • якість сировини. Важливо, що напівфабрикати виготовлялися з найкращих сортів муки, з використанням натуральних начинок та оздоблення;
  • дотримання технологій приготування;
  • великий асортимент;
  • своєчасна доставка.

Повному комплексу цих вимог відповідає MrGrill. Виробник користується бездоганною репутацією и пропонує вигідні умови співпраці.

Великий асортимент кондитерських виробів

На сайті https://mrgrill.ua/produkti/mafini-i-donati/ можна купити оптом пончики і мафіни з урахуванням будь-яких вимог. Асортимент компанії охоплює повний спектр смаків. Донати мають різні види начинок:

  • апельсин,
  • шоколад,
  • ягоди,
  • яблуко з корицею,
  • лимон,
  • капучіно.

Виробник пропонує мафіни з шоколадним та ванільним смаками, вишневою та пломбірною начинками. Асортимент постійно поповнюється цікавими рецептами.

Бездоганна якість

«Містер Гриль‎»‎ працює у відповідності до міжнародних сертифікатів ISO та HACCP. Компанія використовує інгредієнти найвищого гатунку від надійних постачальників. Всі товари виготовляються у бездоганних санітарних умовах з неухильним дотриманням оригінальних рецептів і технологічних вимог.

Заморозка напівфабрикатів відбувається у сучасних холодильних установках. Завдяки цьому продукція зберігає харчові властивості та бездоганний смак.

Швидке доставлення замовлень

Клієнти MrGrill отримують доступ до онлайн-кабінету. Тут можна зробити замовлення з мінімальними витратами часу. Логістична мережа компанії присутня у всіх регіонах України. Доставлення товарів з Києва здійснюється 5 днів на тиждень. Заморожені напівфабрикати транспортуються у спеціальних вантажних автомобілях при температурі –18 °С. Всі замовлення виконуються у найкоротші терміни.

Конкурентні ціни

«Містер Гриль‎» пропонує вигідні умови співпраці. Тут можна замовити заморожені донати і мафіни, інші види напівфабрикатів за низькими цінами. Мінімальний об'єм замовлення складає лише 1 упаковку певного найменування.

Такі умови стануть чудовим шансом для невеликих кав'ярень та закладів фаст-фуду формату міні. Ви можете почати співпрацю з надійним постачальником з будь-яким об'ємом оборотного капіталу. «Містер Гриль‎» отримує багато схвальних відгуків від підприємців з різних регіонів України. Компанія варта вашої довіри.