Якщо потрібно термінова доставка суші в Чернівцях, варто обирати заклади, які мають більше позитивних відгуків та пропонують велике меню. В місті діє багато таких ресторанів, тому варто дізнатись про них більше. До того ж, в багатьох ресторанах є можливість скористатись безкоштовною доставкою та заощадити час та кошти.

Каталог СЕТ СИКОКУ от службы доставки Sushichefarts.by

Суші Мастер

Суші Мастер – це мережа ресторанів, яка працює виключно для доставки. Саме тому тут приділяють так багато уваги якості цієї послуги. Кур’єр завжди вчасно доставляє їжу, використовуючи спеціальну термосумку. Завдяки цьому страви зберігають правильну температуру та смак.

В меню є роли та суші, приготовлені за традиційними рецептами та оригінальні авторські варіації. Завдяки цьому завжди можна зробити замовлення на будь-який смак. Окрім суші та ролів тут є великий вибір перших страв, салатів, десертів, Також можна доповнити замовлення смачним соусом. Для приготування всіх страв використовують лише свіжі та якісні інгредієнти.

Варто відзначити і доступні ціни. Окрім того, Суші Мастер дає можливість скористатись  знижками. Щоб швидко обрати страви за зниженими цінами, потрібно лише відкрити розділ «Акції» на сайті ресторану. Іменинники можуть скористатись знижкою 20 %, яка діє не лише в день народження, а й за три дні до та після нього. Завдяки цьому її можна використати в найбільш зручний час.

 Оформлення замовлення забирає не більше 2-3 хвилин. Приготування страв завжди починається лише після підтвердження замовлення, тому клієнт отримує їх максимально свіжими. Якщо потрібно, можна скористатись допомогою консультанта, звернувшись за вказаним номером телефону. Саме завдяки такому відповідальному підходу до своєї страви, багато покупців стають постійними клієнтами мережі Суші Мастер.

Суші Вок

Це досить відома мережа ресторанів, яка також працює виключно для доставки та самовивозу. Зробити замовлення можна через сайт або звернувшись по номеру телефону. Тут завжди є з чого зробити вибір, але в найбільшому асортименті представлені набори суші та ролів та воки.

Для доставки страви завжди надійно пакують, тому вони зберігають правильну температуру та смак. Швидкість роботи кур’єрів також вражає, а ця послуга буде безкоштовною, якщо вартість замовлення складає більше 350 грн. Якщо ви плануєте провести вечір в компанії, це невеликі кошти.

Суші Зум

Цей заклад стане вдалим рішенням, якщо потрібно швидко отримати доставку смачних японських страв. В меню представлений великий вибір суші, ролів та різноманітних добавок до них. Ціни тут досить доступні, до того ж іноді діють знижки, які дають можливість заощадити.

Щоб скористатись безкоштовною доставкою, потрібно зробити замовлення на суму від 300 грн. Але це буде нескладно, оскільки меню досить велике, тому завжди є з чого обрати. Варто звертати увагу і на акційні сети.