Піца вважається сьогодні однією з найбільш популярних страв, тому варто докладніше дізнатися про її особливості, різноманітність начинок і найулюбленіші види. А замовити доставку смачної піци можна за посиланням https://treba.pizza/frankivsk/trebapizza/pizzanazakvasci!

Особливості піц різних країн

Кухарі у всьому світі готують різноманітні піци і кожен намагається внести щось від себе. У кожному народі піца робиться виходячи з кулінарних традицій. Кухар може змінити коржик за формою, товщиною, зробити інший соус, подати якось по новому. У кожній країні є свої особливості під час приготування піци:

  • італійська. Класичний варіант страви передбачає тонкий коржик, який роблять із дріжджового тіста. Як начинку використовують пряні трави, оливкову олію, моцарелу, помідори. Але в різних місцевостях Італії можуть додавати інші інгредієнти, які стосуються саме того міста чи селища. Поділяють закриту, відкриту піцу, з тонким або товстим коржом, з прісного або дріжджового тіста. Крім того, піца може бути вегетаріанською, насиченою або низькокалорійною, не дуже гострою або містити досить гострі спеції;
  • американська. Вона відома пишністю тіста. Тісто тут набуває солодкого присмаку та пухкості. Все завдяки використанню американських дріжджів. Американські страви відрізняються великою різноманітністю начинки;
  • «Фета», маслини;
  • французька. Замість стандартної та звичної Моцарелли тут використовують інші види сирів. Зазвичай це сир із блакитною цвіллю або пармезан;
  • українська. Така страва має пишне тісто і різноманітну начинку. Зазвичай в Україні звикли кидати в піцу все, що є в холодильнику. А зверху начинка обов'язково посипається великою кількістю сиру, що потім розплавляється.

Популярні види піци

Піца смакує більшості людей, але всі вони віддають перевагу саме своєму виду страви. Існує величезна кількість рецептів, але виділяють найпоширеніші та найпопулярніші види піци:

  • "Маргарита". Це класичний варіант, де використовуються стандартні інгредієнти. Йдеться про базилік, оливки, помідори, сир Моцарелла. Якщо споживачі люблять пряну, гостру кухню, тоді сюди додається чорний мелений перець та часник (кілька зубів).
  • "Кальцоне". Вона відрізняється від інших видів своєю формою. Це пиріг, представлений у закритому вигляді. Для начинки тут застосовують томати, моцарелу, курку. У подібній піці довше зберігається відмінний смак, м'якість начинки.
  • "Гавайська". Цей варіант ласощів для тих, хто любить щось оригінальне, адже тут цікаво поєднуються такі інгредієнти, як ананаси та шинка. Американці є особливими прихильниками цієї піци.