Мармелад - одна з найдавніших солодощів. Його люблять за чудовий смак та користь для здоров'я. Традиційний для жителів нашої країни продукт має різну форму та цукрове посипання. В Англії мармеладом називають густу субстанцію желеподібної структури, яку намазують на хліб. Тости з цією насолодою подають на сніданок нарівні з класичною вівсянкою. У кожній країні мармелад має свій рецепт. Онлайн-магазин солодощів «naDessert» пропонує жувальний мармелад, який так полюбляють дорослі та малі. На сайті магазину https://nadessert.com.ua/ua/g92149316-zhevatelnyj-marmelad-zefirki можна вибрати та замовити смачний мармелад та інші солодощі.

Трохи історії

Історія цього продукту починається Далекому Сході. Там з'явився його старший брат - рахат-лукум. У 14-му столітті мармелад потрапив до Європи й одразу завоював популярність. Його готували з натуральних інгредієнтів – айви, яблук, абрикосів. Це зумовлено тим, що вони містять велику кількість пектину, що надає сприятливий вплив на організм людини. Пізніше традиційний рецепт доповнив желатин, соки, ягоди, фрукти, штучний пектин та агар-агар.

Такий смачний та різноманітний мармелад

Найкорисніший мармелад виготовлений із натуральних інгредієнтів. Його особливість:

- стійка структура;

- тонка кристалічна скоринка;

- та бляклий колір, зумовлений наявністю натуральних барвників.

Оригінальна консистенція, різні форми та кольори, різноманітні смаки зробили мармелад бажаним у всьому світі у дітей та дорослих.

Жувальний мармелад популярний у СНД, Європі та США. Використання натуральних інгредієнтів, соків та наявність збалансованого складу вітамінів забезпечили чудові смакові характеристики, безпеку та користь солодощів, що випускаються. Ще одна особливість продукту – різноманіття форм. Жувальний мармелад у вигляді букв, черв'яків, тварин та фруктів подобається дітям та дорослим.

Смачно та корисно

Зважаючи на відсутність жирів, мармелад вважається відносно дієтичним продуктом. Він має помірну калорійність, яка варіюється в межах 130 ккал на 100 г.
Рецепт, що використовується для приготування такої солодощі, може варіюватися в широкому діапазоні. Наразі застосовують склади з желатином. Він цілюще впливає на стан шкіри, волосся й нігтів. Люди, які дбають про свій шлунок та травлення, вибирають солодощі з пектином. Ця речовина здатна нормалізувати рівень холестерину. Мармелад з агар-агар покращує роботу печінки, ШКТ та щитовидної залози. Він багатий на вітаміни та мінерали.