Зимові свята – час веселих свят, канікул та пригод. Це довгоочікуваний період, коли новорічні солодкі подарунки в самому центрі уваги дітлахів та їхніх батьків. Перші чекають їх з нетерпінням, а другі – дорослі, спантеличені клопотами на їх своєчасний вибір, замовлення або придбання. На перший погляд, все дуже просто. Однак у морі солодощів так легко «потонути». Як придбати найякісніші, а головне за оптимальний бюджет, розберемося докладніше.

Вигідно купити вагові цукерки Мілленіум ви можете на сайті інтернет-магазину millennium-trade.com!

Практичні рекомендації

Купуючи, орієнтуйтеся на вік дітей. Наприклад, варто переконатися заздалегідь, що подарунок, призначений дитині до 3 років, не містить дрібних льодяників, деталізованих іграшок.

Ряд корисних рекомендацій

1. Подбайте про безпеку та наявність сертифіката. Вся продукція має маркуватися, мати термін придатності. Не допускається вміст неякісних молочних виробів, що швидко псуються.

2. Зверніть увагу на корисну альтернативу. Добре, якщо в коробці є зефіри, мармелад, пастила, вироби із достатнім вмістом какао. По можливості рекомендуємо уникати великої кількості яскравих барвників, рослинних транс-жирів, консервантів.

3. Визначтеся з оптимальною вагою набору та різноманітністю асортименту. Дитині буде приємніше самій взяти та нести свій презент додому. Питання особливо актуальне, якщо підготовка стосується дитячих дошкільних закладів та школярів.

4. У разі підготовки презентів для груп дитячого садка, шкільних закладів, гімназій, рекомендується звертатися до великих оптових компаній, що реалізують велику кількість «кондитерки». Найчастіше вони співпрацюють із виробниками безпосередньо. Система знижок дозволяє робити більш вигідні за ціною та цікаві за складом покупки.

5. Вибираючи продукцію для вручення дітям найближчих родичів, приятелів, друзів, рекомендується переконатися у відсутності у них алергічних реакцій на компоненти класичних наборів, що містяться.

Корисно! Домовитеся з дітьми заздалегідь, що гарний і смачний презент не варто з'їдати в один момент (адже багато шоко-солодкості містять кофеїн). Як часто і скільки з'їсти вирішують дорослі. Вручаючи дитині цукерки та печива, переконайтеся, що їх вживання буде з користю та суворо лімітовано.

Якщо є необхідність у солодкому подарунку, але немає часу на його виготовлення, можна придбати готові картонні чобітки. Вони дуже популярні на різдвяні свята. Вартість таких наборів прийнятна, а радість і захоплення у дітлахів гарантовані.