Мотоекіпіровка - то не тільки про крутість і стильність. То в першу чергу про безпеку і комфорт. Але існує обов’язкова деталь амуніції мотоцикліста без якої сідати за кермо двоколісного залізного коня просто заборонено. В кращому випадку загрожує штраф. В гіршому – травма. Вже не кажучи про летальні випадки.

motosholom

Мова йде про мотошоломи, які на щастя представлені у величезному асортименті і доступні як в плані модельного та конструктивного різноманіття? так і цінового діапазону. Консультанти Мотостиль запропонують різні варіанти в залежності від того який стиль їзди на мотоциклі ви обираєте. Адже для поїздки по місту на невеликій швидкості достатньо одного типу шолому, а для катання на великих швидкостях по трасі треба зовсім другий тип захисного головного убору. Отже щоб купити шолом класний по всім параметрам доведеться і з модельним різноманіттям ознайомитися і корисну інформацію отримати.

Інтеграл чи модулятор?

Виробники пропонують кілька варіацій на тему мотошоломів. До самих популярних варто віднести:

  • Інтеграл;
  • Модулятор;
  • Кроссовий;
  • Напіввідкритий.

Є ще каска. Але каска – це скоріше для краси і стилю, ніж для захисту. І експерти радять використовувати такий варіант для їзди на скутері і то краще не ризикувати. Якщо мова йде про мотоцикл, то це має бути напіввідкрита конструкція, якщо ви використовуєте транспорт для переміщення в умовах міського трафіку на невеликій швидкості. Кроссовий шолом – не замінима річ якщо ви приймаєте участь у перегонах і плануєте їздити по пересіченій місцевості. Але кроссовий шолом може бути оснащений візором (захисним склом) або бути без нього.  У другому випадку доведеться купувати захисні окуляри. Адже очі мають бути захищені від вітру, піску, дощу.

Модулятори – це оптимальний варіант так як цей мотошолом забезпечує високий рівень безпеки. При цьому він зручний у використанні бо має захист підборіддя який не складно «зняти». Отже якщо вам захочеться попити води чи перекусити, знімати шолом як у випадку з інтегралом не доведеться.

Інтеграл – це ідеальний варіант для їзди по трасі на великій швидкості. Цей мотошолом забезпечує високий рівень захисту. Але незважаючи на тип конструкції, якщо шолом «потрапив» у ДТП і виконав свої захисні функції, його треба міняти на новий. Це питання безпеки.

motosholom

Для виготовлення шоломів використовують як пластик так і унікальні матеріали на основі кевларових волокон. В залежності від мануфактури, типу конструкції та матеріалу формується ціна. Але оскільки якісний шолом – то гарантія безпеки, а на безпеці не економлять, не дивно що мотоциклісти обирають кращі варіанти. Експерти Motostyle підкажуть кращі рішення, зорієнтують по ціновому діапазону і особливостям конструкції. Але всі варіанти, доступі споживачам, гарантовано відрізняються високою якістю як виготовлення так і матеріалів, що використовуються. І всі конструкції не просто якісні і витривалі але і ергономічні. Тобто такі мотошоломи то не тільки для безпеки але і для комфорту.