Мерлін: Подорож Полум'я — відеослот від провайдера Play'n GO. Дата виходу відеослота призначена на 13 липня 2023 року. Ігровий апарат має кілька функцій, зокрема Wilds, безкоштовні обертання і т.д.. Ігрове поле відеослота складається з 5 барабанів і до 20 ліній/шляхів виплат. Ігровий автомат містить такі теми, як Дракони, Фентезі, Магія, Середньовіччя, Мерлін, Середньовіччя, Чарівник тощо.

Потенціал чарівної гри

Це візуально приголомшливе творіння переносить гравців у царство магії та пригод, де на них чекає розблокування шостого барабана та потенціал для розширення символів. RTP (повернення гравцеві) для слота становить 96,5%. Найвища можлива виплата для цього слота в 5000 разів перевищує загальну ставку, що є досить високим показником і дає шанс виграти досить великі виграші у ПМ Казино. Це буде ігровий автомат із головною роллю Мерліна, і це один із головних символів. Інші символи, які можуть випадати, включають:

  • посох чарівника;
  • книгу заклинання;
  • пляшку зілля;
  • рунічні каміння;
  • Dragon Egg - дикий символ слота.

Запропонована досвідченим розробником азартна відеогра представляє історію, яка навряд чи є незвичайною в наші дні, з магією та драконячими яйцями, а також різноманітними іншими елементами, запозиченими з образу відомого чарівника.

Відеослот пропонує ігрове поле розміром 5x3 (можливий 6-й барабан), це дозволяє гравцеві формувати комбінації на 10 активних лініях. Головний джекпот у 7500 разів перевищує ставку в слоті з високою волатильністю, RTP становить 96,28%. Гравці отримають кілька функцій, як-от змішаний вайлд/скатер, безкоштовні обертання з 6 барабанами та спеціальними символами, що розширюються (механіка у стилі книги).

 

Найвищий джекпот, який пропонує Мерлін: Подорож Полум'я, досягне 7500-кратної ставки. У слоті є змішаний дикий/розкиданий символ, на якому зображено яйце дракона. Ви можете використовувати його як заміну, але це також те, що запускає основну функцію.

Додаткова інформація

За допомогою 3-5 розкиданих знаків та вайлдів гравці можуть отримати від 2 до 200 разів більшу ставку, але, що ще важливіше, після цього запускається 8 безплатних обертань (можна повторно запустити, отримати ще 8 раундів). У цьому режимі проводить ігровий раунд на 6 барабанах замість 5, слот випадковим чином вибере символ, який дозволить йому розширюватися на барабанах з моменту запуску. Як зазвичай, ці барабани, що розширюються, формуватимуть комбінації на всіх лініях, якщо залучено принаймні три з них (барабани не обов’язково повинні бути поруч).

Функція Merlin Journey of Flame ImageMerlin: Journey of Flame пропонує додаткову функцію Gamble для тих, хто шукає додаткових гострих відчуттів. Ця функція дозволяє гравцям подвоїти або почетверити свої виграші, правильно вгадавши колір або масть гральної карти, закритої обличчям донизу. 

Однак важливо зазначити, що функція Gamble має обмеження. У неї можна зіграти щонайбільше 5 разів, потенційна виплата у 250 разів перевищує початкову ставку, забезпечуючи привабливу динаміку ризику та винагороди. Завдяки високій волатильності, численним конфігураціям RTP і захоплюючим бонусним функціям цей шедевр Play'n GO пропонує цікавий ігровий досвід, як ніхто інший.