Здорові та красиві зуби - це безперечно важливий аспект загального самопочуття і впевненості у собі. І у випадках, коли відбувається втрата одного або кількох зубів, протезування на імплантах стає чудовим рішенням. Це сучасний і надійний спосіб відновлення усмішки і функціональності ротової порожнини.

Що таке зубний імплантат?

Зубний імплантат зазвичай складається з 3 компонентів:

 • Зубний гвинт (імплантат), який встановлюється в кістку щелепи і виконує роль штучного кореня.
 • Абатмент є сполучною частиною між гвинтом і коронкою.
 • Коронка – це видима частина зуба, вона встановлюється на абатмент.

Великою перевагою зубного імплантату є те, що, на відміну від моста, не потрібно змінювати форму сусідніх здорових зубів. В результаті стоматологи можуть створювати більш зручні, стійкі та довговічні протези, ніж у випадку з традиційними рішеннями.

За допомогою дентальних імплантів можна фіксувати не тільки окремі зуби, а й мости та часткові і повні знімні протези. Зубні імплантати виготовлені з титану. Це найбільш біосумісний метал, і це ідеальний матеріал для заміни в організмі людини. Рівень відторгнення абсолютно мінімальний, всього 1-2%.

Однак вибір імплантів для зубів - це серйозна річ, і перед прийняттям рішення важливо добре ознайомитися з різними виробниками імплантатів, їхньою ціновою політикою та якістю.

Як самостійно вибрати систему імплантації

Вибір системи імплантації - важливий крок у відновленні зубів і покращенні вашого здоров'я. Щоб зробити обдуманий вибір, слід:

 • Ознайомитись з різними брендами та системами імплантації, дізнатися про їхні переваги та особливості.
 • Пошукати відгуки від пацієнтів і професіоналів щодо обраної системи імплантації і дізнатись їх думку.
 • Зібрати інформацію про клініки, які пропонують послугу імплантації.
 • Вибрати клініку, де буде встановлюватися імплантат.
 • Дізнатись у лікаря клініки про статистику приживлення імплантатів обраних систем.

Цей процес може вимагати часу та детального аналізу. Однак правильний вибір системи імплантації буде мати велике значення для комфорту та здоров'я у майбутньому. 

Коли ви стаєте пацієнтом надійної  клініки для проведення імплантації та разом зі стоматологом обираєте  імплант - це кращий варіант, оскільки лікар порадить імплант , який підійде анатомічно і буде оптимальним за ціною.

Види імплантатів у клініці Сопрано

Клініка Сопрано пропонує пацієнтам вибрати серед імплантатів відомих брендів. Таких як:

 • Osstem (Корея) - це відомий виробник недорогих зубних імплантатів. Якість сплаву та простота у використанні зробили імпланти цього бренду одними з найпопулярніших.
 • Alphadent є німецьким брендом імплантатів, який відомий своєю високою якістю та дотриманням стандартів безпеки. Вони дорожчі у порівнянні з корейськими імплантами, однак відносяться до недорогих.
 • Global D - імпланти французького виробника. Вони швидко приживаються у ротовій порожнині та при належному догляді можуть функціонувати все життя.
 • Straumann (Швейцарія) - це високоякісні зубні імплантати, які відзначаються рядом важливих переваг. Найголовніше - вони швидше приживаються завдяки особливій поверхні Slactive. Крім того, вони відомі своєю міцністю та довговічністю, завдяки використанню спеціального сплаву Roxolid. Цей сплав дозволяє зберегти високу стійкість імплантатів, що важливо для їх тривалого функціонування.

Кожен з цих брендів має свої особливості і переваги. А вибір конкретного імплантату повинен враховувати індивідуальні потреби пацієнта та рекомендації лікаря-стоматолога.