• Головна
  • На Тернопільщині кандидат на посаду сільського голови влаштував дебош
10:22, 26 жовтня 2015 р.

На Тернопільщині кандидат на посаду сільського голови влаштував дебош

До співробітників органів внутрішніх Тернопільщини надійшло 34 повідомлення про порушення виборчого законодавства. Найбільше – 14 – стосувалися порядку голосування, задокументовано дев’ять фактів проведення агітації в день виборів, сім випадків пошкоджень виборчих бюлетенів, по одному – хуліганства, підкупу виборців, пошкодження майна та порушення таємниці голосування.

Із загальної кількості задокументованих правопорушень чотири були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.  Зокрема кримінальне провадження розпочато за фактом знищення виборчих бюлетенів одним з кандидатів на голову Мильнівської сільської ради Зборівського району.  Чоловік, отримавши виборчі документи, зайшов у кабінку для голосування і порвав їх. Повернувши порвані бюлетені членам виборчої дільниці, пояснив свій вчинок тим, що не виявив свого прізвища в списку кандидатів на сільського голову. Кримінальне провадження розпочато за частиною першою статті 158-2 КК України.

Ще два факти пошкодження виборчої документації задокументовано в Бучацькому районі. На виборчій дільниці у селі Новосілка один чоловік теж порвав бюлетень, мотивуючи свій вчинок неприязними взаєминами з  членами комісії, а інший зім’яв документи через те, що йому не дозволили проголосувати за дружину. За обома фактами проводиться досудове розслідування.

У Кременецькому районі до відповідальності за хуліганські дії притягнуто одного з кандидатів на посаду сільського голови Білокриниці. Самовисуванцю не сподобалася робота виборчої комісії, тож чоловік став висловлювати своє невдоволення нецензурною лайкою, порушуючи громадський правопорядок. Кримінальне провадження порушено за частиною першою статті 296 ККУ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #кандидат на посаду сільського голови #дебош
ТОП новини
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення