• Головна
  • Тернопільський студент розповів, як їв у Верховній Раді України
18:00, 30 жовтня 2015 р.

Тернопільський студент розповів, як їв у Верховній Раді України

Студенти з Тернополя брали участь у проекті «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу». У його рамках відвідували кілька міст України. Завершальним етапом стала поїздка до Києва.

У проекті також взяли участь молоді люди з Одеської, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської і Донецької областей. Усі долали стереотипи, які існують між регіонами, займалися патріотичним вихованням, залучали владу до діалогів та пошуку спільних ідей, пише Тернопіль. Також знайомилися з відомими людьми, громадськими діячами і місцевими політиками. Вивчали звичаї та історію областей, у яких перебували протягом трьох днів.

Своїми враженнями від поїздки поділився учасник проекту, один з його організаторів у Тернополі Володимир Довганюк: «Найбільш цікавою, на мій погляд, була у Києві зустріч із заступником міністра освіти Інною Совсун. Вона нам розказала про реформи в освітній сфері, про те, що готується реформа для вступу на «магістра» і «спеціаліста» у вищі навчальні заклади. Дана реформа спочатку відбуватиметься у юридичних вузах. Фактично, студенти вступатимуть на «спеціаліста» і «магістра» у формі, подібній на зовнішнє незалежне оцінювання. Вони також здаватимуть десь в одному місці тестування і зможуть подавати документи у різні вузи. Це набагато спростить сам процес вступу і вибору університетів. Зникне ще одна складова корупції, на мою думку, але поки це залишається лише проектом. В найближчі роки його буде запроваджено тільки для юристів».

Також тернополянин розповів, що всім учасникам тренінгів у Києві організували екскурсії столицею: «Дуже сподобалися екскурсії у Верховну Раду та Кабінет Міністрів. Нам показали, де відбувається прийняття найважливіших для держави рішень. Сама Верховна Рада на телебаченні виглядала значно більшою, а насправді не така помпезна як виглядає на телебаченні! Також ми мали можливість пообідати у столовій Верховної Ради. Скажу чесно, там не такі занижені ціни, як говорять по телебаченні. Там ціни адекватні як для Києва, нижчі як у ресторанах, але немає таких цін, які розгулюють в інтернеті і на телебаченні, мовляв, за гривень 10-20 можна нормально поїсти, то таких цін немає».

З багатьма студентами, які взяли участь у проекті, Володимир продовжує спілкуватися і надалі. Молоді люди зустрічаються, приїжджають на екскурсії один до одного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #студент #Верховна Рада України
Оголошення
live comments feed...