• Головна
  • Знаменитий «вокальний оркестр» відзначить своє 20-тиріччя в Тернополі
14:00, 2 листопада 2015 р.

Знаменитий «вокальний оркестр» відзначить своє 20-тиріччя в Тернополі

Знаменитий «вокальний оркестр», що підкорив світ, відзначає 20-тиріччя грандіозним туром. В Тернопіль MANSOUND завітає 27 листопада.

20 концертів, 2 місяці, кращі майданчики обласних центрів України – все це на честь ювілею неперевершеної вокальної шістки! Зустрічай MANSOUND з великим ювілейним концертом у своєму місті!

ManSound – український вокальний бренд, справжній «вокальний оркестр». ManSound – всесвітньо відомі живі класики. Шість унікальних голосів, знайомих сотням тисяч шанувальників у всьому світі: тенори Володимир Сухін, Вілен Кільченко, Юрій Роменський, Сергій Харченко, баритон В'ячеслав Рубель і бас Рубен Толмачов.

«Великий» Ювілейний концерт – це унікальна колекція вже «фірмових» і абсолютно нових композицій. Всіх жанрі та стилі, хіти, у неперевершеному звучанні та аранжуванні: класика, джаз, народні пісні та популярна музика, адже шестеро вокалістів замінюють на сцені цілий оркестр!

Цей рік - справді знаковий для колективу. У листопаді ManSound об'їде пів-України з грандіозним туром, організованим компанією «КВАРТАЛ-КОНЦЕРТ»:

Нещодавно завершилася перша частина ювілейного туру ManSound, головною подією якого, без сумніву, став концерт на головній сцені країни, в НПМ «Україна» 13 жовтня. Це був один з кращих, а можливо – кращий концерт колективу за 20 років кар'єри. У такій думці одностайно зійшлися всі шанувальники знаменитого вокального секстету. Світло, звук, драматургія, режисерські знахідки, концептуальний підбір репертуару, запрошені «зірки» - все це, помножене на харизму кожного з учасників концерту та зведене в абсолютну ступінь майстерності довели публіку до естетичного екстазу!

Вокальний колектив виступив більш ніж на 70 фестивалях світу, сольні програми ManSound з успіхом проходять в Голландії, Італії, Франції, Австрії, Швейцарії, Хорватії, Словенії, Естонії, Литві, Білорусії, Казахстані, Росії та США. А тепер настільки дорогі музичні гості дадуть великі концерти ще в 15-ти містах України!

За визнанням самих музикантів, цей тур - наймасштабніший за всю їхню кар'єру. І на кожному концерті вони викладаються на 100%! Іноді складно повірити, що виконують цю музику всього шість вокалістів. Але їхні голоси, майстерність, з яким вони наслідують тембрам музичних інструментів, вокальний діапазон за звучанням цілком порівнянні з оркестром. А висловлюючись сучасною мовою - справжнє «вокальне 3D»!

Не пропусти! Їх шанує та слухає весь світ!

Народний артист України Віктор Павлік:

 - ManSound - артисти світового рівня, в моєму особистому хіт-параді вони входять у світову десятку колективів, які співають в складному жанрі а-капела. А це величезна гордість для України. Вони брали участь і перемагали в десятках світових фестивалів. Те, що вони співають, і те, як вони це роблять - це вічна музика.

Народний артист України Тарас Петриненко

 - Я стежу за творчістю ManSound з самого початку їхньої кар'єри, відразу було зрозуміло, що у цих співаків - велике майбутнє. Хочу їм побажати натхнення, і всього найкращого, чого я побажав би у творчій кар'єрі собі самому. Зараз, коли ManSound 20 років, вони співають чудово! Але, думаю, що у цих артистів ще будуть кульмінації, а їхня кар'єра завершиться на найвищій ноті. Років через двісті.

Джамала:

- Коли я дізналася про ManSound, я дивилася на них, як на напівбогів. Я надихалася ними, орієнтувалася на них. Хотіла звучати так само, як вони. Вони мої справжнісінькі кумири! І співати на одній сцені з ManSound було моєю мрією, тепер вона збулася. Голос - це дуже потужний інструмент. Все, що ти хочеш висловити - можна виразити голосом. Те, що хлопці роблять - це найвищий професіоналізм!

 

#MANSOUND в Тернополі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...