• Головна
  • У Тернополі протягом місяця будуть приймати кров для онкохворих та дітей
15:30, 2 листопада 2015 р.

У Тернополі протягом місяця будуть приймати кров для онкохворих та дітей

Кров для онкохворих та дітей збирають у Тернополі. З 5-го жовтня по 30-те листопада проходить всеукраїнська благодійна акція «Врятуй дитині життя». Донорами можуть стати люди віком від 18 до 45 років. Щоб здати кров потрібно подзвонити та зареєструватися за номером 097 18 63 959.

«Люди телефонують до нас, ми їх реєструємо та розповідаємо всі умови акції. Зазвичай вони йдуть здавати кров у станцію переливання крові», – каже представник «Жіночої січі» Ірина Бревко.

Відбувається акція у два етапи: у жовтні організатори поширювали інформацію про захід, а з 1-го листопада уже розпочався збір крові, пише Тернопіль.

Перед дачею крові донори проходять обстеження та здають кров на аналіз. Також потрібно підготуватися: не вживати алкоголь за 48 годин до процедури, а ліки, особливо, які містять анальгін, аспірин, – за 72 години. За 2 години до та 2 години після процедури заборонено палити.

«Напередодні здачі крові необхідно повечеряти: можна вживати солодкий чай, узвар, сік, хліб, сухарі, варені крупи, макарони на воді без рослинних чи тваринних жирів, овочі, фрукти (крім бананів). Під час вечері не можна вживати жирну, смажену, гостру, копчену їжу, молочні продукти, яйця. Необхідно пити більше рідини», – пишуть організатори.

Акція «Врятуй дитині життя» проходить у Тернополі уже втретє. Організовує захід «Жіноча січ». Здати кров можна до 30-го листопада.

#Тернопіль #кров #онкохворі #діти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...