• Головна
  • У Тернополі навчається молодь чи не з усього світу, найбільше з африканських країн
17:00, 2 листопада 2015 р.

У Тернополі навчається молодь чи не з усього світу, найбільше з африканських країн

Цьогоріч тернопільські виші прийняли на навчання понад дві тисячі іноземних громадян, – повідомила заступник начальника – начальник відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та протидії нелегальній міграції УДМС України в області Тетяна Мулик. – Рекордсменом за кількістю  студентів-іноземців є Тернопільський медичний університет.

За даними міграційної служби в Тернополі навчається молодь чи не з усього світу: зі східної Європи, Африки та навіть Австралії. Найбільше – нігерійців – майже п’ять сотень, поляків та іракців – по дві з половиною сотні, громадян Гани – дві сотні.

Вчаться у Тернополі також громадяни Анголи, Беніну, Ботсвани, Сомалі та  Австралії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Наш День
#Тернопіль #африканські країни #студенти
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення