• Головна
  • Тернопільський «Парк здоров’я» починає розвалюватись (фото)
13:00, 7 листопада 2015 р.

Тернопільський «Парк здоров’я» починає розвалюватись (фото)

Вибоїни на пішохідних доріжках та потрощені сміттєві контейнери – так сьогодні виглядає «Парк здоров’я», який обладнали лише два місяці тому. 

Про це «Тернополянам» повідомляють читачі підтверджуючи свої слова рядом фотографій.

«Наприкінці серпня у Тернополі відкрили Парк здоров’я, а вже сьогодні він починає розвалюватись. На пішохідних доріжках – вибоїни, сміттєві контейнери – розбиті. Звісно, зараз у всьому можна звинуватити вандалів. Але пригадуючи з яким поспіхом робився Парк здоров’я – помилки все ж допустились комунальники.  Тому страшно представити, як виглядатиме Парк здоров’я після зими. Вочевидь після сильних морозів у парку доведеться робити капітальний ремонт», - пише на редакційну скриньку пан Василь.

Нагадаємо, «Парк здоров’я» відкрили поспіхом спеціально до Дня міста. На момент відкриття  у парку ще не були  готові спортивні майданчики, а тільки встелена бруківка та пішохідні доріжки.  Та вочевидь і це робилося нашвидкуруч. 

Тернопільський «Парк здоров’я» починає розвалюватись (фото) (фото) - фото 1Тернопільський «Парк здоров’я» починає розвалюватись (фото) (фото) - фото 1

#Тернопіль #"Парк здоров`я"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...