• Головна
  • У Тернополі свідоцтво про народження видаватимуть не лише у РАЦСі, а й у пологовому будинку
19:30, 9 листопада 2015 р.

У Тернополі свідоцтво про народження видаватимуть не лише у РАЦСі, а й у пологовому будинку

У Тернополі свідоцтво про народження дитини можна буде отримати не лише у РАЦСі, а й у пологовому будинку.

Про це повідомили в управлінні юстиції Тернопільської області. Проект уже почали реалізовувати у 2-й лікарні. Якщо послуга буде користуватись популярність її впровадять і у Тернопільському обласному перинатальному центрі матері і дитини, пишуть Тернополяни.

«Це питання ми вже обговорили з головним лікарем 2-ї лікарні. Там нам виділять невелике приміщення.  І на протязі місця сподіваємось, що цей проект запрацює, - каже начальник управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов. – Тобто батькам не доведеться збирати документи та бігати у відповідні інстанції, аби отримати свідоцтво про народження дитини. Тепер все це можна буде зробити на місці»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #пологовий будинок #РАЦС #свідоцтво про народження
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення