• Головна
  • Тернополянин розповів, чому Дмитро Ярош склав свої повноваження лідера Правого сектора
17:45, 12 листопада 2015 р.

Тернополянин розповів, чому Дмитро Ярош склав свої повноваження лідера Правого сектора

Дмитро Ярош склав повноваження лідера "Правого сектора" (ПС), розуміючи, що частина ПС вимагає різкої радикалізації.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив спікер українського Добровольчого корпусу "Правий сектор" (ДУК ПС), тернополянин Андрій Шараскін.

"Я думаю, це природний процес росту організації, який безпосередньо показав нам, що організація неоднорідна в якості способів досягнення нашої спільної мети - створення Української самостійної соборної держави. Дмитро Анатолійович виважено підійшов до цього питання, розуміючи, що частина членства вимагає різкої радикалізації, вважаючи це неприпустимим, але, безумовно, говорячи про те, що вони мають право на таку думку", - зазначив він.

"Щоб не впливати на їхнє рішення і виявити самостійні рішення іншої категорії членства, які підтримують його основи та бачення провідника, висловив свою позицію про відсторонення від виконання обов'язків провідника національно-визвольного руху. У цьому він категоричний", - додав Шараскін.

Нагадаємо, учора Дмитро Ярош зняв з себе повноваження лідера "Правого сектора". Пізніше в ПС заявили, що Ярош склав повноваження через інтриги й амбіції деяких членів руху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ярош

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
Оголошення
live comments feed...