• Головна
  • Тернопільський боєць віддав волонтерам усю свою амуніцію
09:30, 23 листопада 2015 р.

Тернопільський боєць віддав волонтерам усю свою амуніцію

На склад Логістичного центра допомоги бійцям АТО завітав боєць 93-ої бригади. Чоловік після демобілізації приніс всю свою амуніцію аби нею могли користуватися інші бійці, а це: балаклава; військовий светр; кітель; комбінезон; наплічник; окуляри тактичні; рукавиці тактичні; спальний мішок; укомплектована аптечка.

Волонтери надзвичайно тішаться даним крокам людяності. Проте, на жаль, такі варті поваги вчинки є поодинокими. Тому закликаємо демобілізованих повертати спорядження. Проведіть ревізію свого майна та поверніть волонтерам речі на склад Логістичного центра допомоги бійцям АТО (вул.Збаразька,16), адже доукомплектовувати бійців наразі набагато складніше, аніж раніше. Щиро надіємося на ваше розуміння.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільський боєць #волонтери #амуніція
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення