• Головна
  • У місті з`явиться тролейбус у стилі “Тернопілля туристичне”
16:30, 26 листопада 2015 р.

У місті з`явиться тролейбус у стилі “Тернопілля туристичне”

“Тролейбус щастя”, який декорували у стилі “Тернопілля Туристичне”, можна буде зустріти на вулицях нашого міста 26 листопада 2015 року з 16:55. Про це повідомила керівник проекту Галина Полюга. 

Жінка каже, що над реалізацією оформлення цього тролейбусу працювали працівники та студенти Тернопільського національного педагогічного університету у співпраці з департаментом розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської ОДА та комунального підприємства «Тернопільелектротранс».

Як саме декорували тролейбус, наразі не повідомляють, пише Доба. Відомо, що поїде він по маршруту №11. О 16:55 тролейбус буде на Тролейбусній, о 17:03 – в центрі, на Київській – о 17:43 – Центр 18:03.

Початкова ідея проекту «ТРОЛЕЙБУС ЩАСТЯ» належить кафедрі інформатики Тернопільського національного педагогічного університету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #тролейбус #туризм

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
Оголошення
live comments feed...