• Головна
  • Майже 90 млн гривень ПДВ відшкодовано платникам Тернопільщини у 2011 році
13:00, 3 січня 2012 р.

Майже 90 млн гривень ПДВ відшкодовано платникам Тернопільщини у 2011 році

Згідно декларацій з ПДВ, поданих до податкових органів області у 2011 році, суб’єктами господарської діяльності заявлено 134,8 млн. грн. бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

Цього року з державного бюджету суб’єктам господарювання Тернопільщини відшкодовано 89,6 млн. грн. податку на додану вартість, в тому числі 39,2 млн. грн. грошовими коштами на рахунки в банках та 50,4 млн. грн. – в рахунок погашення платежів з ПДВ.

Право на автоматичне відшкодування податку на додану вартість у цьому році отримало два платники податку області, яким відшкодовано в автоматичному режимі майже 6 млн. гривень.

Поряд з цим за результатами проведених перевірок у 2011 році упереджено бюджетне відшкодування ПДВ на 21,2 млн. грн., з них 6,9 млн. грн. по деклараціях із заявленими сумами на розрахунковий рахунок та 14,3 млн. грн. по деклараціях із заявленими сумами в рахунок майбутніх платежів.

Нагадуємо платникам податків про те, що критерії оцінки платника, відповідність яким надає йому право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ побудовані на аналізі даних звітних показників, задекларованих платником самостійно у його податковій звітності та наявних у базах даних ДПС України. Комп’ютерною системою відбору враховується стан платника в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб; операції, до яких застосовується нульова ставка; сума розбіжностей між податковим кредитом та податковими зобов`язаннями контрагентів платника; рівень заробітної плати; чисельність працівників; виробничі потужності підприємства; наявність податкового боргу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
Чоловіки із цих підприємств втратять бронювання, з 1 вересня ТЦК шукатиме їх на кожному кроці: мобілізація та нові заходи
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
Оголошення