За пограбування тернополянина двоє зловмисників опинилися за гратами

Двох зловмисників, які пограбували тернополянина, засудили до тривалих строків позбавлення волі. Злочинці раніше вже побували на лаві підсудних за крадіжки.

Старшому кілька років тому відміряли чотири з половиною роки позбавлення волі, але з колонії його звільнили умовно-достроково на півтора року раніше. Молодшого від ізоляції звільнили, призначивши річний іспитовий термін. Отож, обидва розуміли, що за скоєння нового злочину можуть надовго потрапити за грати.

Кримінальна історія, яка сталася минулого року, починалася дещо незвично. Виручивши кілька сотень доларів за продану автомашину, молодий чоловік задумав придбати мотоцикл. Але злегковажив власною безпекою, погодившись на випивку з двома незнайомцями. Зловмисники побили бідолаху, відібрали у нього мобільний телефон та гаманець, з якого витрусили 250 гривень та 500 доларів.

Суд кваліфікував такі дії за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України — відкрите викрадення чужого майна (пограбування), поєднане з насильством. Злочин було скоєно повторно та за попередньою змовою групою осіб. А призначаючи покарання, суддя згадав засудженим їхні попередні не відбуті терміни. Старшого із грабіжників позбавили волі на чотири роки і вісім місяців, молодшому призначили чотири з половиною роки ізоляції від суспільства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі