• Головна
  • Чому зросла ціна за послуги управління поліції охорони на Тернопільщині?
18:30, 11 грудня 2015 р.

Чому зросла ціна за послуги управління поліції охорони на Тернопільщині?

Ситуація з підняттям цін за послуги та обслуговування Державної служби охорони активно обговорюється в соціальних мережах.

Один з клієнтів поскаржився на те, що йому прийшов лист про перезаключення договору і ціна там вказана вища тієї, яка була раніше.

За словами керівника управління поліції охорони в Тернопільській області Олега Іващенка, сьогодні вони обслуговують більше шести тисяч клієнтів. Впродовж року ціна на їхні послуги змінювалася в бік зростання, але вони пішли на зустріч клієнтам і не переукладали угоди, аби не створювати незручностей, працюючи в збиток собі. У зв’язку з цим замовники платили за старими цінами, хоча реальна вартість послуг зросла.

У нових угодах ціни вказані уже за новими тарифами.

Управління поліції охорони в Тернопільській області повідомляє, що джерело формування фінансових ресурсів Управління – це надходження за надані охоронні послуги. Це підтверджується п.3. Закону України «Про джерела фінансування органів державної влади».

Олег Іващенко каже, що з березня 2014 року по грудень 2015 року рівень інфляції в Україні склав 176,3%. Більш як на 82% зросла ціна на паливно-мастильні матеріали, на комунальні послуги, а з введенням в дію Закону України «Про Національну поліцію» підвищився й рівень оплати праці поліцейських охорони.

Керівник обласного управління поліції охорони стверджує, що їхня установа не фінансується з бюджету, вони працюють за принципом самоокупності та самофінансування. У зв’язку з вище сказаним, Управління поліції охорони вимушене було переглянути ціну на свої послуги.

Слід зазначити, що відповідно до статті 627 Цивільного кодексу України, сторони є вільними в укладанні договору, виборі контрагента та визначення умов договору, вимог розумності та справедливості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ціна #послуги #управління поліції охорони #Тернопільщина
ТОП новини
"Масштабна гроза заллє відразу кілька областей, українців сповістили про шалені опади": синоптики про погоду вже завтра
"Страшна гроза, сильний вітер і шалений град сунуть прямо у ці три області": синоптики попередили про погану погоду
"45 400 грн зарплати на місяць, робота для людей без дипломів": роботодавці терміново шукають працівників
"Холодна гроза суне на ряд областей, хлинуть великі потоки води": синоптики попередили про погіршення погоди
Оголошення
live comments feed...