Депутати облради рекомендують Януковичу тимчасово відсторонити Хоптяна (оновлено)

Постійна комісія Тернопільської обласної ради з питань законності та правової політики рекомендує Президенту України на час проведення розслідування обставин резонансного ДТП у Хмельницькій області тимчасово відсторонити від виконання своїх службових обов’язків голову облдержадміністрації Валентина Хоптяна.

Під час сьогоднішньої сесії таке рішення членів комісії оприлюднив її голова Леонід Бицюра.

«Резонанс від аварії, яка сталася на Хмельниччини, надзвичайний. Ми всі зацікавлені, щоб якомога швидше відкинути безпідставні судження і відбілити імідж Тернопільської області. Тому ініціюємо проведення службового розслідування», – сказав Леонід Бицюра.

Згідно з законодавством, пояснив він, службове розслідування може ініціювати та особа, яка призначала на посаду, тобто Президент України.

«Підставою для службового розслідування є пункт, який регламентує проведення такого розслідування з метою зняття безпідставних звинувачень щодо особи. Тому комісія рекомендує голові облдержадміністрації,щоб  зняти із себе звинувачення, які він вважає безпідставними, звернутися до Президента України та ініціювати службове розслідування щодо своєї особи. Окрім цього, оскільки він має очевидний вплив на органи державної та виконавчої влади, рекомендуємо створити комісію на рівну Кабміну та тимчасово відсторонити голову обладміністрації від його службових обов’язків», – озвучив рішення комісії Леонід Бицюра.

Він висловив переконання, що для Валентина Хоптяна таке відсторонення не мало б жодних загроз.

«Навпаки це дає йому додаткові аргументи на користь своєї порядності і свого намагання допомогти слідству, на користь бажання відбілити імідж державного службовця», – сказав Леонід Бицюра.

Усі озвучені пропозиції комісія також доручила голові обласної ради передати керівництву держави.

Заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч після озвучення рішення комісії звинуватив опонентів у намаганні розправитися з керівником області, у той час, коли ще немає жодних фактів, які б вказували на його причетність до ДТП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі