• Головна
  • У Тернополі заборонено використовувати феєрверки
18:15, 15 грудня 2015 р.

У Тернополі заборонено використовувати феєрверки

Управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів звертає увагу керівників закладів ресторанного та готельного господарства, мешканців міста на обов’язкове виконання рішення виконавчого комітету «Про додаткові заходи безпеки» в частині заборони використання піротехнічних засобів (феєрверків) на території м. Тернополя до моменту завершення антитерористичної операції.

Це означає, що така заборона діятиме також у період Новорічно-Різдвяних свят.

Працівниками управління муніципальної поліції спільно з представниками правоохоронних органів проводяться постійні перевірки дотримання закладами правил благоустрою міста та виконання зазначеного рішення. Під час святкування Новорічних та Різдвяних свят буде посилено контроль за застосуванням піротехнічних засобів.

За результатами проведених перевірок, при виявленні порушень, нічні режими роботи закладів ресторанного господарства буде скасовано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #феєрверк #заборона
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
Графік відключень струму на Тернопільщині на середу, 10 грудня
Оголошення