Шахрайка з Вінниччини «заробила» в Тернополі 240 годин громадських робіт

Зборівський районний суд Тернопільської області засудив до 240 годин громадських робіт 50-річну мешканка Вінниччини, яка видурила у жительки одного з сіл району 11 тисяч гривень. Незнайомка підкупила потерпілу побожністю, бажанням віддати «на церкву» велику суму грошей.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

Восени 2011 року шахрайку, яка виміняла в старенької пенсіонерки сувенірні долари та євро на справжні гривні, затримали оперативники Борщівського райвідділу міліції.

У суді бабуся розповіла, що «благодійниця» підкупила її наміром зробити пожертву на храм.

74-річна жителька села тримала у схованці валюту, яку обміняла в невідомої добродійки. Тішилася не тільки вигідним курсом обміну, а й тим, що «благодійниця» саме їй доручила передати пожертву на сільський храм – дві купюри номіналом по п’ятсот євро. Коли своєю радістю поділилася з дітьми, виявилося, що і обміняні тисячу чотириста доларів, і подарована американська сотня, і навіть пожертвувані тисячу євро – усе фальшиве.

Затримана тернопільськими міліціонерами 50-річна мешканка Піщанського району Вінницької області ще до судового розгляду справи повернула потерпілій усі гроші. Тому потерпіла не висловлювала на засіданні до неї претензій.

Суд визнав підсудну винною у шахрайстві і засудив до 240 годин громадських робіт. Зважаючи на те, що згідно із законом громадські роботи повинні тривати не більше чотирьох годин на день, засудженій доведеться затриматися на Тернопільщині щонайменше на два місяці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі