• Головна
  • 2012 напружений рік для тернопільських митників
20:30, 17 січня 2012 р.

2012 напружений рік для тернопільських митників

У 2012 році на тернопільських митників чекає напружена робота та скорочення. Залишаться при посадах ті службовці, котрі віддано працюють та вкладають у свою діяльність душу.

Ігор Тимофєєв, начальник департаменту розвитку митної інфраструктури та міжнародного співробітництва: «На службі мають залишитися достойні люди, які здатні виконувати свої службові обов’язки і мають до цього таке душевне покликання».

Упродовж наступних одинадцяти місяців митники боротимуться з корупцією та контрабандою, впроваджуватимуть сучасні, європейські стандарти і намагатимуться збільшити позитивні показники роботи минулих років. Усі ці дії необхідні для того, щоб надавати якісні послуги. Адже Тернопільська митниця займає не останнє місце у наповненні державного бюджету.

Микола Харкавий, начальник Тернопільської митниці: «Від роботи митниці залежить і економіка області, тому що ті кошти, які ми стягуємо, надходять у державний бюджет, а потім, відповідно, поступають на розвиток нашої області».

Загалом, за 2011 рік Тернопільська митниця продемонструвала високі результати – перерахувала значно більше митних платежів до держбюджету, успішно запрацювала програма прискореного митного оформлення. Та на цьому службовці зупинятись не будуть.

Галина Борук, начальник відділу адміністрування митних платежів Тернопільської митниці: «Тернопільською митницею було перераховано 596 мільйонів гривень. І це на 76% більше, ніж у 2010 році. Як бачимо, Державною митною службою, а також Міністерством фінансів України на 2012 рік очікувані показники нам збільшені».

Митники інформують підприємства та їх власників про роботу так званих «білих» та «чорних» списків. Покращилась боротьба з правопорушенням. Відтак, у 2011 році порушено три кримінальні справи на більш ніж 8 мільйонів гривень. А ліквідовувати контрабанду в області відтепер будуть не лише службовці. У минулому році на Тернопільській митниці з’явився собака, який не пропускатиме через кордони наркотики та психотропні засоби.

ІНТБ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...