• Головна
  • Туристичний портал “TERNOPIL*YA” розпочав свою роботу
15:00, 15 січня 2016 р.

Туристичний портал “TERNOPIL*YA” розпочав свою роботу

Все Тернопілля – на одному сайті. Туристичний портал “TERNOPIL*YA” (Тернопіль Я) вже запустили. Там можна дізнатись про нашу область все, що цікавить мандрівників.

Туристичний портал “TERNOPIL*YA” вже працює за адресою ternotour.com.ua. Такий сайт, де зібрана вся інформація про Тернопільщину, був необхідним, говорять його творці, бо наша область має великий туристичний потенціал.

– Це буде портал, який буде охоплювати всі події в галузі туризму ну і, знову ж таки, мати в собі повну інформацію. В 2015 році ми спільно з студентами педуніверситету впорядкували і завершили туристичний кадастр області, тобто в нас є абсолютно вся інформація, актуальна на кінець минулого року, про всі заклади розміщення, всі об’єкти, які доступні для відвідування, – розповідає тв4 заступник директора департаменту – начальник управління розвитку туристичної інфрастуктури ТОДА Назар Яворський.

Тут можна дізнатись як та чим живе Тернопільська область, місцеві фестивалі, цікаві події у обласному центрі та районах, куди піти та на що варто подивитись. Окремий розділ – туристична карта, об’єкти та маршрути. Останні кожен може побудувати власноруч.

– Якщо турист, який хоче потрапити з Тернополя в Язлівець, чув про Зарваницю, і хоче потрапити в Зарваницю, ми беремо просто перетягуємо на той населений пункт. який потрібно, і маршрут переформатовується, враховуючи той пункт, який потрібно.

Зараз сайт Тернопіль Я працює у тестовому режимі. До кінця місяця – запрацює на повну. Коректно відображається він і на гаджетах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #туристичний портал
Оголошення
live comments feed...